DRAŽICE ŪDENS SILDĪTĀJU TEHNOLOĢIJAS UNIKALITĀTE

Ārkārtīgi augsta kvalitāte un uzticamība, kā arī ļoti ilgs ekspluatācijas laiks – tā var raksturot uzņēmuma “Dražice” ražotos ūdens sildītājus.

Neskaitot pašu mūsdienīgāko ražošanas tehnoloģiju un labāko materiālu izmantošanu, kā arī stingru ražošanas procesu kvalitātes kontroles ievērošanu, viena no Dražice ūdens sildītāju priekšrocībām ir unikālā elektriskā sildelementa sistēma.

Dražice elektriskais tens – tas nav ūdenī iegremdēts spirālveida sildelements , bet gan sausa keramiskā caurule, kura ir ievietota biezā tērauda korpusā. Tā kā korpuss ir izgatavots no tāda paša materiāla (tērauda) kā ūdens sildītāja rezervuārs, nenotiek galvaniskā reakcija. Citi ražotāji pamatā izmanto ūdenī iegremdētos no citiem materiāliem izgatavotos sildelementus, piemēram, varu, nerūsējošo tēraudu, kas agrāk vai vēlāk izraisa metāla koroziju.

Keramisko sildelementu sistēmai piemīt ļoti augsta pretestība pret agresīvo ūdens vidi (piemēram, cieto ūdeni u.c.) un tas ievērojami pagarina rezervuāru ekspluatācijas laiku jebkuros apstākļos.

Ūdens sildītāja tvertnes visu iekšējo virsmu no korozijas aizsargā īpaša keramiska emaljas glazūra.

Apkopes lūka ļauj veikt darbus rezervuāra iekšienē ar mērķi atbrīvoties no nosēdumiem un nogulsnēm (katlakmens, dzelzs), kas savukārt nodrošina papildus ekspluatācijas izdevumu ekonomiju, ilgāku boilera kalpošanas laiku.

Rezervuāra ekspluatācijas laiku pagarina arī magnija anoda izmantošana, kas vēl papildus novērš korozijas veidošanos.

Pateicoties vienkāršiem un uzticamiem tehniskiem risinājumiem un ražošanā izmantotajiem augstākās kvalitātes materiāliem, Dražice ūdens sildītāji ir ekspluatācijā droši un īpaši izturīgi. Tie ir aprīkoti ar nepieciešamajiem regulēšanas un aizsardzības elementiem, kas nodrošina drošu un ekonomisku ekspluatāciju.

Certificate ČSN EN ISO 9001:2001