APKURES RADIATORI KERMI X2

Tērauda paneļu apkures radiatori Kermi Therm X2 – jaunākais “Kermi” risinājums, kam nekur citur pasaulē nav analoga. Prestižajā novotoriskāko un perspektīvāko izstrādājumu konkursā „Plus X Award“ apkures radiatori Kermi X2 tika novērtēti ar 2012.gada labākā produkta titulu. Modernā tehnoloģija nodrošina jaunu, unikālu un vienmērīgu siltuma atdeves principu.

Apkures radiatori Kermi Therm X2 ir aprīkoti ar īpašu priekšējo paneli, kas ar aizmugurējo bloku ir savienots tā, lai siltuma plūsma vispirms tiktu novrzīta uz priekšējo un tikai pēc tam uz aizmugurējo paneli. Radiatora priekšējais panelis, kas darbojas parastajā sildīšanas režīmā, spēj labi nodrošināt siltumu vidēji vēsā laikā, savukārt, aizmugurējais panelis sildīs vairāk, iestājoties aukstākam laikam. Pateicoties patentētajam, vienmērīgas siltuma plūsmas nodošanas principam, Kermi Therm X2 radiotori sasilst par 25 % ātrāk, siltums ievērojami mazāk tiek izstarots sienās un tiem ir īsāks reakcijas laiks, tādejādi telpa tiek piesildīta ātrāk, kā arī paaugstinās siltuma izstarošanas efekts, kas rada patīkamu komforta sajūtu visā telpā.

KERMI radiatori (KERMI Therm X2 buklets latviešu valodā)KERMI radiatori (KERMI Therm X2 buklets krievu valodā)
 
 

Kvalitāte, kas maina standartus. Izgatavots Vācijā

KERMI radiatori - radiatori ar izcilu kvalitātiaugstākās kvalitātes radiatori ar modernu dizianu un funkcionalitāti

Kermi galvenā un centrālā ražotne atrodas Bavārijā, uzņemums pieder Arbonia-For- ster-Holding AG uzņēmumu grupai. Kermi ir viens no apkures iekārtu nozares līderiem Eiropā. Produktu kvalitāte, inovāciju un ideju bagātība, partnerības un servisa pakalpojumu attīstīšana, pārdomātas ražošanas tehnoloģijas un jaunāko vides aizsardzības prasību piemērošana dod ievērojamu argumentu, kādēļ klienti izvēlas Kermi  produkciju.   Pateicoties  izcilajai izstrādājumu kvalitātei, uzņēmums var sekmīgi konkurēt šajā tirgus nozarē. Jaunāko tehnoloģiju izmantošana jau no Kermi darbības aizsākuma kļuva par uzņēmuma darbības pamatu. Jau 1972 g. tika uzstādīta pirmā automatizētā radiatoru konvejeru ražošanas līnija. Jau vairāk kā 50 gadus Kermi priekšroku dod attīstītākajām tehnoloģijām, kas nodrošina ātru un veiksmīgu ražošanas procesu – modernāko konvejieru līniju Eiropā, kas strādā maksimāli efektīvi, taupot resursus.

Kermi piedāvā ne tikai mūsdienīgas iekārtas, plašu sortimentu, bet arī augstas kvalitātes standartus, ko garantē RAL kvalitātes zīme, kuru piešķir izejvielām un produktiem no tērauda. Kvalitātes nodrošināšanas sistēma saskaņā ar DIN EN ISO 9001:2000 un 14001:2004, tehniskais un informatīvais atbalsts, pagarināta garantija un pati uzņēmuma zīme „Augsta kvalitāte. Izgatavots Vācijā” – tas viss Jūsu mājās garantēs komfortu un patīkamas sajūtas.